Potrzebujesz porady w doborze płytek? Zadzwoń +48 517 114 290
PRÓBKA PODŁOGI

Wypożyczenie płytek

Czy chciałbyś przetestować i wypróbować nasze płytki przed zakupem? Nie ma problemu.

Naszym klientom oferujemy wypożyczenie do 5 m2 płytek PCW na 1 miesiąc za darmo. Wybierz wzór płytek i skontaktuj się z naszą linią obsługi klienta, która zorganizuje wypożyczenie płytek.

Dostawa płytek

Po zamówieniu płytek za pośrednictwem działu obsługi klienta możesz je bezpłatnie odebrać w siedzibie Fortemix s. r. o. w Paskowie. Jeżeli forma odbioru osobistego Ci nie odpowiada, z przyjemnością prześlemy płytki kurierem. Cena transportu uzależniona jest od aktualnego cennika wybranego przewoźnika.

Wypożyczone płytki spełniają wymagania

Jeżeli wypożyczone płytki spełniły Twoje oczekiwania i chcesz je zachować, nie będziemy Cię blokować niepotrzebnym zwrotem płytek do nas. Po prostu zamów płytki, aby pokryć pozostałą przestrzeń, a my doliczymy na fakturze ilość wcześniej odebranych płytek.

Wypożyczone płytki nie spełniają wymagań

W przypadku, gdy podłoga nie przypadnie Ci do gustu, możesz zwrócić płytki osobiście lub odesłać je na poniższy adres. Przed wysłaniem należy płytki wyczyścić i ostrożnie zapakować, aby uniknąć zgubienia jednej z nich podczas transportu. Musielibyśmy wtedy wystawić fakturę na utracone płytki.

Adres do zwrotu:
Fortemix, s.r.o.
Kirilovova 812
739 21 Paskov

půjčení dlaždic
půjčení dlaždic

Próbka podłogi

Chcę próbkę