Potrzebujesz porady w doborze płytek? Zadzwoń +48 517 114 290
DARMOWA PRÓBKA

Nadruk płytek

Nadruk na płytki FORTELOCK PRINT

Chcieliby Państwo zmienić wygląd swoich pomieszczeń w niekonwencjonalny sposób? Potrzebujecie mieć na podłodze firmowe logo albo inny motyw? W tym celu oferujemy usługę nadruku na płytkach, dzięki której przestają istnieć granice fantazji. Nadruk na płytkach wykonujemy za pomocą najnowocześniejszej technologii druku, która zapewnia wysoką jakość kolorów i nieograniczone możliwości. Można wybierać ze standardowych nadruków, które mamy w ofercie (nadruk GRANIT i MAX) albo mogą Państwo wymyśleć swój własny design (nadruk CUSTOM).

Płytki PCW Fortelock PRINT przeznaczone są przede wszystkim na:

  • Targi i wystawy krótkoterminowe
  • Miejsca w garażach i magazynach poza głównym korytarzem poruszania się
  • Przestrzenie w domach – szatnie, garderoby, biura
  • Showroomy i salony projektowe

Trwałość nadruku na płytkach PCW zależy od intensywności korzystania z podłogi w wybranym pomieszczeniu i sposobu zabezpieczenia powierzchniowego. Nadrukowane płytki, które mają Państwo zamiar umieścić w częściej odwiedzanych miejscach, trzeba zabezpieczyć lakierem PU, który przedłuży żywotność nadruku. Więcej o usłudze lakierowania można znaleźć tutaj

NADRUK GRANIT

Kolekcja GRANIT zawiera 6 standardowych wzorów ziarnistego nadruku, które różnią się wielkością ziarna i kombinacjami kolorów.

Dzięki pozornie niejednolitemu nadrukowi można optycznie rozbić jednolite wrażenie podłogi, które łatwo może powstać w przypadku zastosowania płytek tylko o jednym kolorze.

Płytki zalecane do nadruku GRANIT:

Nadruk 01 Nadruk 01
Nadruk 02 Nadruk 02
Nadruk 03 Nadruk 03
Nadruk 04 Nadruk 04
Nadruk 05 Nadruk 05
Nadruk 06 Nadruk 06

NADRUK MAX

Czy chcą Państwo zapewnić swoim wnętrzom naturalny albo industrialny wygląd i nie wydać przy tym dużo pieniędzy na taką modernizację pomieszczeń? Nadruk MAX zawiera 7 wybranych wcześniej motywów, w przypadku których tylko z trudnością da się rozpoznać, że chodzi tylko o nadruk, a nie o prawdziwy materiał.

Płytki zalecane do nadruku MAX:

UWAGA: Wariant kolorystyczny White nie jest częścią standardowej karty kolorów. Zamówienie można złożyć za pośrednictwem serwisu klienta.

Nadruk 06
Potisk Camouflage Potisk Camouflage
Potisk Concrete Dark Potisk Concrete Dark
Potisk Concrete Light Potisk Concrete Light
Potisk Copper Potisk Copper
Potisk Grass Potisk Grass
Potisk Gravel Potisk Gravel
Potisk Gravel

NADRUK CUSTOM

Przy wyborze nadruku CUSTOM wykonamy dla Państwa nadruk na płytkach zgodnie z Państwa życzeniami i wyobrażeniami. Wystarczy przesłać grafikę o rozdzielczości drukarskiej, a o resztę my się postaramy.

Na bieżąco drukujemy na płytkach symbole ostrzegawcze, logo spółek, strzałki kierunkowe, a nawet i rodzinne fotografie.

Płytki zalecane do nadruku całopowierzchniowego (fotografie):

Płytki zalecane do nadruku logo, tekstu albo znaku:

Uwaga: Wariant kolorystyczny White nie jest częścią standardowej karty kolorów. Zamówienie można złożyć za pośrednictwem serwisu klienta.

Darmowa próbka podłogi

Chcę próbkę