Potrzebujesz porady w doborze płytek? Zadzwoń +48 517 114 290
PRÓBKA PODŁOGI

Nadruk płytek

Nadruk na płytki FORTELOCK PRINT

Chcieliby Państwo zmienić wygląd swoich pomieszczeń w niekonwencjonalny sposób? Potrzebujecie mieć na podłodze firmowe logo albo inny motyw? W tym celu oferujemy usługę nadruku na płytkach, dzięki której przestają istnieć granice fantazji. Nadruk na płytkach wykonujemy za pomocą najnowocześniejszej technologii druku, która zapewnia wysoką jakość kolorów i nieograniczone możliwości. Można wybierać ze standardowych nadruków, które mamy w ofercie (nadruk GRANIT) albo mogą Państwo wymyśleć swój własny design (nadruk CUSTOM).

Płytki PCW Fortelock PRINT przeznaczone są przede wszystkim na:

  • Targi i wystawy krótkoterminowe
  • Miejsca w garażach i magazynach poza głównym korytarzem poruszania się
  • Przestrzenie w domach – szatnie, garderoby, biura
  • Showroomy i salony projektowe

Trwałość nadruku na płytkach PCW zależy od intensywności korzystania z podłogi w wybranym pomieszczeniu i sposobu zabezpieczenia powierzchniowego. Nadrukowane płytki, które mają Państwo zamiar umieścić w częściej odwiedzanych miejscach, trzeba zabezpieczyć lakierem PU, który przedłuży żywotność nadruku. Więcej o usłudze lakierowania można znaleźć tutaj

NADRUK CUSTOM

Przy wyborze nadruku CUSTOM wykonamy dla Państwa nadruk na płytkach zgodnie z Państwa życzeniami i wyobrażeniami. Wystarczy przesłać grafikę o rozdzielczości drukarskiej, a o resztę my się postaramy.

Na bieżąco drukujemy na płytkach symbole ostrzegawcze, logo spółek, strzałki kierunkowe, a nawet i rodzinne fotografie.

Płytki zalecane do nadruku CUSTOM:

Zamówienie można złożyć za pośrednictwem serwisu klienta.

NADRUK GRANIT

Kolekcja GRANIT zawiera 3 standardowe wzory ziarnistego nadruku, które różnią się wielkością ziarna i kombinacjami kolorów.

Dzięki pozornie niejednolitemu nadrukowi można optycznie rozbić jednolite wrażenie podłogi, które łatwo może powstać w przypadku zastosowania płytek tylko o jednym kolorze.

Płytki zalecane do nadruku GRANIT:

Nadruk Quartz Nadruk Quartz
Nadruk Grey Nadruk Grey
Nadruk Black Nadruk Black

Próbka podłogi

Chcę próbkę