Potrzebujesz porady w doborze płytek? Zadzwoń +48 517 114 290
PRÓBKA PODŁOGI

Szukasz odpowiedniej podłogi garażowej do samochodu tuningowego?

Garaż dla miłośników tuningu musi wytrzymać bardzo długo a jego podłoga jest najbardziej zużywana. Posadzka garażu musi spełniać kilka podstawowych parametrów, dzięki czemu może dobrze służyć w danych przestrzeniach. Przede wszystkim powinna opiewać trwałością, długą żywotnością i musi również wytrzymać duże obciążenia i idealnie być łatwa w utrzymaniu. Jaki więc wariant podłogi garażowej wybrać?


Posadzki z żywic epoksydowych lub powłoki poliuretanowe to często stosowany i popularny wariant. Niektórzy ludzie wybierają do garażu płytki lub kamienne dywany. Ich instalacja i konserwacja są stosunkowo długie i skomplikowane.
Płytki Fortelock charakteryzują się odpornością na chemikalia, ścieranie i wysokie obciążenia. Zapewniają izolację termiczną i akustyczną oraz są bardzo łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu powierzchni. Wytrzymały system zamków, które są bardzo szczelne, sprawia, że pod podłogę przedostanie się tylko minimalna ilość wody. Płytki posiadają kanały AirFlow, które zapewniają wentylację. Dlatego pod płytkami nie ma zgnilizny ani zapachu.


Jedną z zalet płytek PVC Fortelock jest możliwość wymiany pojedynczych płytek bez konieczności demontażu całej podłogi. Po prostu usuń uszkodzoną płytkę i wymień ją na nową. Utrzymanie podłogi jest również łatwe. Wystarczy przetrzeć podłogę mopem z wodą i zwykłym środkiem do czyszczenia podłóg. Jeśli chcesz zwiększyć połysk posadzki lub wyczyścić ekstremalne zabrudzenia, polecamy produkty Dr. Schutz. I na koniec najlepsze. Polimerowa struktura podłogi Fortelock jest odporna na większość olejów i kwasów. Podczas rozlewania wystarczy płytki wytrzeć.

Próbka podłogi

Chcę próbkę