Potrzebujesz porady w doborze płytek? Zadzwoń +48 517 114 290
PRÓBKA PODŁOGI

Showroom, CZ

Wraz z ofertą Fortelock Business zapewniamy idealne rozwiązanie dla reprezentacyjnych lokali handlowych, obiektów gastronomicznych, punktów sprzedaży i biur. Znalazła ona również zastosowanie w naszym nowym showroomie / sali szkoleniowej, gdzie wykorzystano wszystkie kolory z serii Business. To unikalne połączenie płytek Fortelock i produktów premium od wiodących światowych producentów wytrzymałych podłóg winylowych jest nie tylko stylowe, ale i praktyczne.

Dzięki opatentowanym zamkom ZeroGap możesz liczyć na minimalną przepuszczalność wody. Szybka instalacja bez konieczności ograniczania działania zapewnia płynne funkcjonowanie firmy. Ponadto ukryte zamki nie zakłócają eleganckiego designu.

Nasze podłogi są wysoce odporne na zużycie w środowiskach komercyjnych, w tym na działanie krzeseł na kółkach. Łatwa konserwacja, możliwość czyszczenia powierzchni i dezynfekcji zapewniają antyalergiczne środowisko dla pracowników i klientów. Dzięki trwałemu systemowi zamków oferujemy nawet 12-letnią gwarancję. Przekonaj się o jakości naszych podłóg z serii Business.

Zamów próbkę!

Szczegóły realizacji

Lokalizacja: Czechy
Powierzchnia: 15  m2
Produkt: Fortelock Business
Kolor: Ribbon, Elias, Galibier, Pinnacles, Light pure grey

Showroom, CZ

Produkty powiązane

Próbka podłogi

Chcę próbkę