Potrzebujesz porady w doborze płytek? Zadzwoń +48 517 114 290
PRÓBKA PODŁOGI

Serwis samochodowy, Hiszpania

Również ten serwis samochodowy od dłuższego czasu walczył ze zwiększonym zapyleniem spowodowanym dotychczasową podłogą, która w dużym stopniu była uszkodzona i miejscami zwietrzała.

Ponadto plam i zanieczyszczeń spowodowanych przez wycieki płynów eksploatacyjnych z pojazdów nie można już było usunąć z dotychczasowej podłogi, co powodowało pewne utrudnienia i nie wyglądało reprezentacyjnie.

I dlatego ten serwis samochodowy zdecydował się na modernizację podłogi. Ich wymaganiami było szybkie ułożenie podłogi, które będą w stanie wykonać własnymi siłami i bez konieczności przerwania działalności oraz łatwa konserwacja, czyszczenie i profesjonalny wygląd.

 

„Dotychczasowa nawierzchnia powodowała nam duże problemy – pył był praktycznie wszędzie, dużo czasu musieliśmy poświęcać na czyszczenie. Oprócz tego całe pomieszczenie nie wyglądało zbyt ładnie. W takim pomieszczeniu nie mogliśmy już dłużej działać. Przyznam się, że osobiście nie oczekiwałem aż tak doskonałego efektu. Podłoga Fortelock jest dla nas idealnym rozwiązaniem.“, mówi właściciel serwisu.

 

W ramach modernizacji podłogi zdecydowano się na poszukiwane płytki Fortelock Industry w  kolorze grey i o wzorze powierzchni diament. Dla oznaczenia i oddzielenia stref wydzielonych zostały wybrane kolorowe płytki yellow i red, które dodatkowo podkreślają ogólny, profesjonalny wygląd pomieszczenia.

 

Szczegóły realizacji:

Lokalizacja: Hiszpania
Produkt: Fortelock Industry
Powierzchnia: 120 m2
Deseń: diament
Kolory: grey, yellow, red
Nadruk indywidualny: nie

Serwis samochodowy, Hiszpania

Produkty powiązane

Próbka podłogi

Chcę próbkę