Potrzebujesz porady w doborze płytek? Zadzwoń +48 517 114 290
PRÓBKA PODŁOGI

Sala fitness Apartmenty Montanus, Czechy

Podłogi Fortelock są idealne do centrów fitness, a także do domowych kącików i pomieszczeń fitness. Podłogę można łatwo ułożyć i przenieść w dowolnym momencie w przypadku zmiany układu. Kilka tygodni temu położyliśmy podłogę Fortelock Industry w mieszkaniu Priessnitza w Montanus Apartments. W ramach tej umowy klient skorzystał również z usługi druku płytek PRINT CUSTOM, dzięki czemu może mieć swoje logo w nowej siłowni bhttps://www.montanus.cz/plezpośrednio na podłodze. Chętnie przekażemy Ci referencje bezpośrednio od właściciela:

 

„Każdego roku staramy się przygotować nowość dla gości Apartamentów Montanus, aby pobyt u nas był jeszcze przyjemniejszy. Po tym ciężkim roku zamykania klubów fitness i wszelkiego rodzaju boisk sportowych przyszło nam do głowy, aby z nieużywanej werandy stworzyć salę fitness, do której przychodziliby mężczyźni, kobiety i dzieci. Jest rower treningowy, stepper, guma siłowa, ławka fitness, hantle, poręcze, maty fitness i inny sprzęt. Ze względu na to, że weranda wyłożona jest płytkami ceramicznymi, które same w sobie są zimne i istnieje ryzyko ich pęknięcia, rozejrzeliśmy się za bardziej odpowiednimi płytkami, które moglibyśmy położyć na oryginalnych płytkach ceramicznych.

Chcieliśmy umieścić w nowej sali gimnastycznej kolorową podłogę PCW, która tłumiłaby wstrząsy, a ponadto dałaby się łatwo ułożyć bez wiercenia i modyfikowania oryginalnych płytek. W przypadku rozbudowy budynku w przyszłości, nową podłogę można by przenieść i w pełni wykorzystać w innym miejscu kompleksu. Zależało nam również na tym, aby podłogę można było łatwo wycierać i w razie potrzeby dogłębnie czyścić. Metodą wykluczania trafiliśmy na podłogę Fortelock, która jako jedyna spełniała wszystkie te wymagania i jednocześnie prezentuje się stylowo. Jesteśmy również podekscytowani drukowaniem płytek. Skorzystaliśmy z możliwości zadrukowania kafelka z logo, grafikę wystarczy przesłać w formacie wektorowym. Wynik jest tego wart.

Układanie było naprawdę błyskawiczne. Gdybyśmy nie wyłożyli baru i schodów, zajęłoby to mniej niż godzinę, co jest naprawdę świetne. Jesteśmy podekscytowani wynikiem i wierzymy, że nasi goście również będą podekscytowani. Jeśli myślisz o podłodze w kąciku lub pokoju fitness, tak jak my, możemy tylko polecić podłogę Fortelock. ”

właściciel

Szczegóły dotyczące wdrożenia

Realizacja / lokalizacja: Apartamenty Montanus, Malá Morávka, Czechy
Powierzchnia: 9 m2
Produkt: Fortelock Industry
Projekt: skóra
Kolor: Szary, Electric Blue (kolor na zamówienie)
Nadruk: CUSTOM

Sala fitness Apartmenty Montanus, Czechy

Produkty powiązane

Próbka podłogi

Chcę próbkę