Potrzebujesz porady w doborze płytek? Zadzwoń +48 517 114 290
PRÓBKA PODŁOGI

Pomieszczenia szkolne, Liberec

Betonowa posadzka się znów zniszczyła i należało wykonać jej remont. W warsztatach w szkole średniej w Libercu chodziło o powtarzający się problem. Tym razem nie wykonano już nowej betonowej posadzki, ale znalezione zostało inne rozwiązanie. Płytki Fortelock Light przyniosły ponowne ożywienie posadzki w krótkim czasie i we własnym zakresie. Ponad 500 m2 zostało położonych na starą podłogę. System zamków zapewnia trwałość i spójność poszczególnych płytek. Posadzka już od kilku lat wytrzymuje działanie wysokiej liczby studentów.

Opinia klienta:

Podłoga w naszych warsztatach szkolnych byłaciągle popękana , powłoka epoksydowa się odłupywała. Fortelock rozwiązał ten problem bez dodatkowych kosztów na kolejne naprawy bez jasnego rezultatu.
Potrzebowaliśmy nowej posadzki w warsztatach dla uczniów zawodów ciesielstwa, stolarstwa, hydrauliki,  blacharstwa
i elektromechaniki, gdzie obciążenie jest na średnim poziomie. W stosunku do wykładziny Fortelock, oprócz rozwiązania kilku podanych problemów, odpowiadała nam
szybka i także łatwa instalacja w własnym zakresie oraz rozsądna cena. Już minęły cztery lata, a my nie mamy z tym żadnego problemu.

Kierownik ds. Zarządzania Techniczno-gospodarczego

Detale realizacji

Realizacja/Lokalizacja: Pomieszczenia szkolne, Liberec, CZ
Powierzchnia: 490m2
Produkt: Fortelock Light
Wzór : Diament
Kolor: Grey

Pomieszczenia szkolne, Liberec

Produkty powiązane

Próbka podłogi

Chcę próbkę