Potrzebujesz porady w doborze płytek? Zadzwoń +48 517 114 290
PRÓBKA PODŁOGI

Podłoga PCW do restauracji, Polska

Nasza podłoga PCW Fortelock stała się wielkim atutem jednego z barów naszego klienta. Ta wyjątkowa podłoga do restauracji została wybrana nie tylko ze względu na nowoczesny design, ale także trwałość i łatwość konserwacji.

Jej układanie było niezwykle proste i nie wymagało żadnych specjalnych umiejętności ani sprzętu. Przyniosło to właścicielowi baru znaczne oszczędności w kosztach instalacji. Ponadto stwierdził, że w razie potrzeby płytki PCW można łatwo przemieścić.

Właściciel baru był zachwycony możliwością spersonalizowanego nadruku na płytkach. Dzięki temu w swoim lokalu stworzył wyjątkowy klimat, który doskonale pasuje do reszty wnętrza. Ta podłoga do przestrzeni komercyjnych przyczyniła się tak do stworzenia komfortowej i przyjemnej atmosfery.

Klienci baru zauważyli nową podłogę i docenili jej stylowy wygląd oraz komfort, jaki zapewnia podczas chodzenia. Natomiast właściciel docenia jej trwałą powierzchnię i łatwą konserwację.

Właściciel podziękował zespołowi Fortelock za świetny produkt i obsługę oraz zapewnił nas, że zdecydowanie poleci naszą podłogę innym. Dzięki Fortelock mamy kolejny dowód na to, jak wysokiej jakości podłoga może pozytywnie wpłynąć na atmosferę i funkcjonalność każdej restauracji lub przestrzeni handlowej.

 

Szczegóły realizacji:

Lokalizacja: Polska
Produkt: Fortelock Industry
Powierzchnia: 150 m2
Wzór: Skóra
Kolor: Graphite, Black, Yellow + Nadruk na płytkach

Podłoga PCW do restauracji, Polska

Produkty powiązane

Próbka podłogi

Chcę próbkę