Potrzebujesz porady w doborze płytek? Zadzwoń +48 517 114 290
PRÓBKA PODŁOGI

Kwiaciarnia

Płytki PCV Fortelock znajdują swoje zastosowanie również w tak eleganckich zakładach, jakimi są pomieszczenia kwiaciarni. Wykładzina w doskonały sposób podkreśli całkowite wrażenie, również spełnia wymogi w zakresie funkcjonalności. Kwiaty potrzebują wilgotnego pomieszczenia, co może prowadzić do powstawania pleśni na podłodze i ścianach. Powstawaniu pleśni zapobiega zastosowany system odprowadzenia wody za pomocą specjalnych kanałów, który zapewnia wentylację posadzki od dołu. Płytki Fortelock ze względu na swoją łatwą i szybką instalację umożliwiają wykonanie rekonstrukcji w krótkim czasie i nie ograniczają więc zakres godzin otwarcia sklepu.

Opinia klienta:

Potrzebowaliśmy szybkiego rozwiązania nadającego się dla bardzo zniszczonej posadzki betonowej. Wymagali)my, by wykładzina wytrzymała duże natężenie ruchuwózków z wysokim obciążeniem.
W dodatku możemy sobie pozwolić na zamknięcie na 2 dni w roku, potrzebowaliśmy więc, by posadzka została zrealizowana w jak
najkrótszym czasie. Ze względu na to, że Fortelock mogliśmy wypróbować w najwięcejnatężonym ruchem, wybraliśmy jednoznacznie Fortelock.
Obecnie, oprócz jakości płytek w wysokim obciążeniu i możliwości instalacji bez przerywania pracy, dostrzegamy kolejne zalety. Posadzka
nie jest śliska, i gdyby nawet uszkodziła się pojedyncza płytka, to można ją natychmiast wymienić.
Pierwsza kalkulacja mówiła, że będzie to kosztowało sporo pieniędzy, gdy ale wliczyłem koszty ewentualnego zamknięcia sklepu i gdy dostrzegamy również kolejne zalety, jesteśmy w maksymalnym stopniu zadowoleni i rozpatrujemy instalację posadzki Fortelock także w drugiej części sklepu.

Pan Barcai, Kierownik ds. Eksploatacji

Detale realizacji

Realizacja/Lokalizacja: Kwiaciarnia, Bratysława, SK
Powierzchnia: 500 m2
Produkt: Fortelock Industry
Wzór : Skór
Kolor: Graphite

Kwiaciarnia

Produkty powiązane

Próbka podłogi

Chcę próbkę