Potrzebujesz porady w doborze płytek? Zadzwoń +48 517 114 290
PRÓBKA PODŁOGI

Hala biurowa, CZ

Płytki z serii Fortelock Business zdobią przestrzenie biurowe i klatkę schodową naszej rozbudowanej hali przemysłowej. Ta linia produktów doskonale sprawdza się w lokalach handlowych, placówkach gastronomicznych, lokalach użytkowych czy biurach. Dekor, który wybraliśmy ma nowoczesny wygląd, a faktura płytek jest świetną opcją tam, gdzie nie chcesz używać pełnej podłogi winylowej. Ponadto nie było konieczności znacznego ograniczania działalności biura.

Z łatwością poradzisz sobie z montażem samodzielnie, jeśli jednak nie dysponujesz wolnym miejscem do ułożenia podłogi lub brakuje Ci doświadczonych i sprawdzonych pracowników, którzy potrafią ułożyć płytki zgodnie z wymaganiami technicznymi, mamy dla Ciebie rozwiązanie! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy usługę układania płytek, która zapewni przygotowanie podłoża, precyzyjną obróbkę, montaż i szybkie ułożenie. Możemy również zapewnić nałożenie warstwy ochronnej i dokładne czyszczenie.

Dzięki trwałemu systemowi zamków oferujemy aż 12-letnią gwarancję. Przekonaj się o jakości naszych podłóg z serią Business.

Możesz zamówić próbkę o wymiarach 8×8 cm.

Szczegóły realizacji:

Lokalizacja: Republika Czeska
Produkt: Fortelock Business
Powierzchnia: 300 m2
Kolor: Sauda cold lava
Fuga: Graphite

Hala biurowa, CZ

Produkty powiązane

Próbka podłogi

Chcę próbkę