Potrzebujesz porady w doborze płytek? Zadzwoń +48 517 114 290
PRÓBKA PODŁOGI

Czeski producent artykułów spożywczych

Remont starej, bardzo zniszczonej posadzki został wykonany z łatwością, podczas pracy również w wypadku producenta makaronu. Właśnie dzięki płytkom PCV Fortelock Industry. Przemysł spożywczy jest pod ścisłym nadzorem w zakresie przestrzegania norm zdrowotnych i higienicznych. Ze względu na fakt, że konserwacja płyt PCV jest bardzo łatwa i nie wymaga żadnego specjalnego wyposażania lub środków, wymogi dotyczące utrzymania czystości są łatwe do spełnienia. Ewentualne problemy z przenikaniem wody gruntowej i powstawaniem pleśni są ograniczone do minimum za pomocą systemu specjalnych kanałów, które odprowadzają nadmierną wilgoć na zewnątrz i wspomagają wysychanie posadzki od dołu.

Opinia klienta:

Fortelock niedawno zaleciłem, a następnie wykorzystałem w pomieszczeniach używanych do produkcji makaronu. Zakład pracuje 24 godziny na dobę. Instalacja Fortelocku, która przebiega szybko i łatwo jak puzzle, nie wymaga przerywania pracy. To była w tym przypadku największa zaleta.
Fortelock z
alecam zamiast epoksydu również w przypadkach, gdy może w danym miejscu występować wilgoć. Płytki można kiedykolwiek zdemontować, a następnie po rozwiązaniu danego problemu ułożyć je z powrotem.

Jiří Zeman, Lité podlahy Zeman

Detale realizacji

Realizacja/Lokalizacja: Czeski producent makaronu, Republika Czeska
Powierzchnia: 550 m2
Produkt: Fortelock Industry
Wzór: Skór
Kolor: ECO Black

Czeski producent artykułów spożywczych

Produkty powiązane

Próbka podłogi

Chcę próbkę