Potrzebujesz porady w doborze płytek? Zadzwoń +48 517 114 290
PRÓBKA PODŁOGI

Produkcja płytek Fortelock od A do Z

Czy jesteś zainteresowany tym, jak powstaje podłoga Fortelock, którą być może masz już w swoim garażu lub w zakładzie? Cała produkcja odbywa się wyłącznie w Republice Czeskiej w siedzibie Fortemix s. r. o w Paskowie.

Płytki wykonane są z granulatu tworzywa sztucznego, który po obróbce cieplnej zamienia ciepło z ciała stałego w płyn. Masa przemieszcza się w temperaturze 180 ° C za pomocą wtryskarki do formy, gdzie przyjmuje postać płytki. Po uformowaniu płytki produkt jest schładzany, aby można go było wyjąć z formy za pomocą automatycznego manipulatora i umieścić na przenośniku taśmowym w celu całkowitego schłodzenia.

Właściwości materiału PCW

Materiał PCW, z którego wykonane są płytki, jest odporny chemicznie na kwasy, sole, zasady, tłuszcze i alkohole. Dzięki jakościowemu materiałowi i rzetelnej produkcji posadzka jest trwała i bezpieczna dla różnych zakładów produkcyjnych, budynków, magazynów, ale także domów, biur czy pomieszczeń szkolnych.

Ekologia

Płytki Fortelock w 100% podlegają recyklingowi. Produkcja generuje minimum odpadów i emisji. Płytki produkowane są w 50% ze złomu produkcyjnego poddanego recyklingowi, który jest kruszony na własnych kruszarkach, a także z odpadów zakupionych. Dzięki własnemu recyklingowi nieudane produkty nie opuszczają fabryki i wkrótce wracają do produkcji.

1080x1080_novinka_web

Próbka podłogi

Chcę próbkę