Potrzebujesz porady w doborze płytek? Zadzwoń +48 517 114 290
DARMOWA PRÓBKA

21. 10. 2021

Podłoga do warsztatu wulkanizacji

Jesteś właścicielem serwisu ogumienia? Bierzesz pod uwagę jego modernizację? Myślisz, jaką podłogę będzie najlepiej wybrać? Jeżeli tak, to my pomożemy Ci w podjęciu właściwej decyzji!

Produkujemy podłogi, które są przystosowane do najtrudniejszych warunków pracy, które mogą występować w zakładzie wulkanizacyjnym. Wytrzymałość na duże obciążenie, łatwa konserwacja i odporność na chemikalia – to są warunki, które taka podłoga musi spełniać.

Spójrzcie, jakie możliwości oferujemy właścicielom serwisów ogumienia:

W większości zakładów wulkanizacyjnych spotykamy betonową podłogę. Ludzie są często przekonani, że beton wytrzyma wszystko. W niektórych zakładach może to być prawda, ale przy takiej częstotliwości zmian obciążenia, jak w serwisie ogumienia, w betonowej podłodze już po pewnym czasie pojawią się pęknięcia, które mają tendencję do powiększania się i oprócz problematycznego wyglądu powodują komplikacje przy czyszczeniu i konserwacji. Dla takiej podłogi są również szkodliwe rozlane chemikalia, oleje albo materiały pędne tak, że zwykły upadek młotka na podłogę może łatwo ukruszyć kawałek betonu.

Dalszą możliwością są klasyczne płytki podłogowe. W porównaniu z podłogą betonową nie są one wcale dużo lepsze. Konserwacja, wytrzymałość, a szczególnie ich układanie są mocno kłopotliwe. Płytki pękają i po pewnym czasie kruszą się i odpadają.

Płytki Fortelock Industry różnią się tym od wyżej wymienionych podłóg, że przede wszystkim układa się je szybko i łatwo tak, że każdy może to sobie zrobić we własnym zakresie. Nie trzeba ograniczać użytkowania obiektu, co oszczędza pieniądze i eliminuje koszty zlecenia ułożenia podłogi. Nie trzeba w skomplikowany sposób usuwać albo przygotowywać istniejącego podłoża. Jeżeli podłoga jest równa, to przed układaniem płytek wystarczy ją zamieść i usunąć zanieczyszczenia.

Zastosowany materiał i specjalna technologia produkcji gwarantuję, że płytki nie zostaną uszkodzone przez zwykłe obciążenie samochodami, ani specjalnym wyposażeniem w serwisie ogumienia. Podłoga wytrzymuje również krótkotrwałe działanie chemikaliów, które nie wsiąkają do materiału. Desenie przeciwpoślizgowe i izolacyjna funkcja płytek oraz właściwość tłumienia hałasu znacząco poprawiają warunki i komfort w miejscu pracy w porównaniu z innymi typami podłóg.

Z pewnością usatysfakcjonuje Was też nowoczesny design. Można wybierać spośród kilku wzorów i kolorów. Płytki można komponować ze sobą według własnego gustu i tworzyć kolorystycznie wydzielone stanowiska pracy albo strefy bezpieczeństwa.

Ponieważ jesteśmy pewni jakości i trwałości naszej podłogi, udzielamy na nią aż 12 lat gwarancji.

Pneuservis_1080x1080_FB_PL_bez

Darmowa próbka podłogi

Chcę próbkę