Potrzebujesz porady w doborze płytek? Zadzwoń +48 517 114 290
PRÓBKA PODŁOGI

Podłoga do warsztatu wulkanizacji

Jesteś właścicielem serwisu ogumienia? Bierzesz pod uwagę jego modernizację? Myślisz, jaką podłogę będzie najlepiej wybrać? Jeżeli tak, to my pomożemy Ci w podjęciu właściwej decyzji!

Produkujemy podłogi, które są przystosowane do najtrudniejszych warunków pracy, które mogą występować w zakładzie wulkanizacyjnym. Wytrzymałość na duże obciążenie, łatwa konserwacja i odporność na chemikalia – to są warunki, które taka podłoga musi spełniać.

Spójrzcie, jakie możliwości oferujemy właścicielom serwisów ogumienia:

W większości zakładów wulkanizacyjnych spotykamy betonową podłogę. Ludzie są często przekonani, że beton wytrzyma wszystko. W niektórych zakładach może to być prawda, ale przy takiej częstotliwości zmian obciążenia, jak w serwisie ogumienia, w betonowej podłodze już po pewnym czasie pojawią się pęknięcia, które mają tendencję do powiększania się i oprócz problematycznego wyglądu powodują komplikacje przy czyszczeniu i konserwacji. Dla takiej podłogi są również szkodliwe rozlane chemikalia, oleje albo materiały pędne tak, że zwykły upadek młotka na podłogę może łatwo ukruszyć kawałek betonu.

Dalszą możliwością są klasyczne płytki podłogowe. W porównaniu z podłogą betonową nie są one wcale dużo lepsze. Konserwacja, wytrzymałość, a szczególnie ich układanie są mocno kłopotliwe. Płytki pękają i po pewnym czasie kruszą się i odpadają.

Płytki Fortelock Industry różnią się tym od wyżej wymienionych podłóg, że przede wszystkim układa się je szybko i łatwo tak, że każdy może to sobie zrobić we własnym zakresie. Nie trzeba ograniczać użytkowania obiektu, co oszczędza pieniądze i eliminuje koszty zlecenia ułożenia podłogi. Nie trzeba w skomplikowany sposób usuwać albo przygotowywać istniejącego podłoża. Jeżeli podłoga jest równa, to przed układaniem płytek wystarczy ją zamieść i usunąć zanieczyszczenia.

Zastosowany materiał i specjalna technologia produkcji gwarantuję, że płytki nie zostaną uszkodzone przez zwykłe obciążenie samochodami, ani specjalnym wyposażeniem w serwisie ogumienia. Podłoga wytrzymuje również krótkotrwałe działanie chemikaliów, które nie wsiąkają do materiału. Desenie przeciwpoślizgowe i izolacyjna funkcja płytek oraz właściwość tłumienia hałasu znacząco poprawiają warunki i komfort w miejscu pracy w porównaniu z innymi typami podłóg.

Z pewnością usatysfakcjonuje Was też nowoczesny design. Można wybierać spośród kilku wzorów i kolorów. Płytki można komponować ze sobą według własnego gustu i tworzyć kolorystycznie wydzielone stanowiska pracy albo strefy bezpieczeństwa.

Ponieważ jesteśmy pewni jakości i trwałości naszej podłogi, udzielamy na nią aż 12 lat gwarancji.

Pneuservis_1080x1080_FB_PL_bez

Próbka podłogi

Chcę próbkę