Potrzebujesz porady w doborze płytek? Zadzwoń +48 517 114 290
PRÓBKA PODŁOGI

Płytki PCW – Optymalny, przenośny system podłogowy na wystawy oraz targi

Czy bierzesz udział w wystawach i targach? Nie ważne, o której porze roku rozpoczyna się sezon wystawowy, dobrze jest być przygotowanym do tego wydarzenia. Te kilka dni, na które liczymy, może przynieść albo wielki sukces, albo z drugiej strony – wielkie rozczarowanie. Jeśli nie zdecydowałeś się na powierzenie projektu czy instalacji swojej ekspozycji komuś innemu, lecz na własną rękę, przygotowanie jest tutaj kluczowe i dobrze jest przemyśleć każdy szczegół.

Nie możemy oczywiście zapewnić, że stoisko będzie przyciągać potencjalnych klientów i będzie w 100% funkcjonalne. Możemy jednak wesprzeć w zakresie podłogi – systemem podłóg przenośnych Fortelock, który nie obciąży Twojego budżetu w momencie, gdy liczy się każdy grosz. Przenośny system podłogowy jest odporny na napływ odwiedzających, można go samodzielnie złożyć, zdemontować na koniec wystawy i ponownie wykorzystać. Zainteresowany? Spójrzmy!

Zamontuj system podłogowy według swojej koncepcji

Wielu ludzi szuka podstawowej, standardowej podłogi, ale potrzeba przenośnej podłogi, którą można przenosić, układać, instalować, demontować i usuwać, jest mniej powszechna. Być może z tego powodu niewiele ludzi wie o istnieniu przenośnych systemów podłogowych. Jedną z tych opcji są płytki PCW Fortelock.

Na rynku dostępne są przenośne, specjalnie zaprojektowane wykładziny podłogowe do hal sportowych, wystaw, sal tanecznych czy innych zastosowań. Są one prawdopodobnie wykorzystywane przez organizacje, które regularnie organizują tego rodzaju wydarzenia. Jeśli planujesz używać podłogi na wielu wydarzeniach, nie tylko na wystawach, lepiej kupić coś bardziej uniwersalnego. Podłogi firmy Fortelock, oprócz innych dodatkowych zalet, takich jak możliwość ich użycia nie tylko podczas prezentacji produktów na targach, wystawach czy salonach wystawowych, ale także w trakcie wielu innych eventów.

Struktura podłogi

Istnieje wiele rodzajów materiałów, które możesz wybrać w postaci płyt czy płytek. Może się wydawać, że to niewielka różnica, ale w tym przypadku należy zwrócić uwagę na komfort. Jeśli potrzebujesz czegoś szybkiego i łatwego użytkowania, lepiej zdecydować się na płytki, które można łatwo zdemontować i ponownie złożyć. Można optymalnie dopasować ilość płytek. Po prostu, gdy nadejdzie czas i trzeba pokryć płytkami obszar o różnej wielkości, można łatwo dodać lub zdemontować nadliczbowe płytki. Dzięki uniwersalnemu rozmiarowi można je wygodnie umieścić w bagażniku samochodu bez dodatkowej pomocy.

Dlaczego warto wybrać?

Szybka instalacja

Musisz szybko ułożyć i zdjąć podłogę, nie ma czasu do stracenia. Gdy organizator wystawy udostępni  teren wystawienniczy, zbudowanie stoiska zajmie tylko kilka dni czy godzin. Większość podłóg przenośnych używa systemu zamków blokujących podobnego do Fortelocka. Jednak w przypadku Fortelocka nie ma potrzeby specjalnych narzędzi do montażu, wystarczy gumowy młotek, który umożliwia dopasowanie płytek i w razie potrzeby nożyk do cięcia płytek wokół ścian czy narożników. Płytki można układać bezpośrednio na drewnianej lub betonowej posadzce powierzchni wystawienniczej. Ponadto w ten sposób będziesz chronić pierwotną podłogę, którą użytkownicy mogą uszkodzić, co oznacza, że nie będziesz mieć żadnych potencjalnych dodatkowych kosztów.

Unikalny design

Jeśli kiedykolwiek odwiedzałeś lub regularnie odwiedzasz wystawę, z pewnością zauważyłeś, że niektóre firmy czy handlowcy mają samodzielnie zbudowane stoisko.

Używanie własnej podłogi ma również zalety ze względu na unikalny design. Możesz przyciągnąć uwagę odwiedzających, odróżnić się od konkurencji, a nawet dopasować kolorystykę podłogi do Twojej marki. Płytki można dowolnie łączyć.

Przenoszenie podłogi

Podłogi Fortelock są łatwe do przenoszenia i łatwe do demontażu. Po przeniesieniu można układać elementy podłogi jeden na drugim, a ponieważ ich rozmiar wynosi 51 cm x 51 cm maks. (w zależności od typu), można je przechowywać niemal w dowolnym miejscu.

Wysoka odporność

Płytki, które często będziesz demontować, transportować i ponownie używać na wystawach, imprezach towarzyskich czy innych wydarzeniach, powinny być funkcjonalne. Tutaj należy uwzględnić duże obciążenie, nie tylko ze względu na ciężar. Oprócz stołów, krzeseł, pełnych półek i innych ciężkich rzeczy, może się zdarzyć, że panie będą chodzić po podłodze na wysokich, cienkich obcasach. A jeśli Ty lub jeden z Twoich gości uszkodzi przenośną podłogę, rozwiązanie jest proste – zamiast wymiany całej podłogi, po prostu wymień jeden uszkodzony element!

Trwały system zamków typu interlock

Połączenia między poszczególnymi elementami powinny być również trwałe. Podłoga będzie często układana i demontowana. To spełnia system podłogowy Fortelock. Specjalnie zaprojektowane zamki nie zmieniają kształtu i tworzą silne połączenie – nawet przy regularnym użytkowaniu. Ponieważ wszystkie elementy są łączone wyżej wspomnianym młotkiem gumowym, nie ma potrzeby zamartwiania się, że zostaną uszkodzone. Można użytkować przenośne podłogi przez długie lata, łatwo dopasować rozmiar stoiska, a jeśli jakiś element zostanie uszkodzony, po prostu wymienić go na nowy.

Antypoślizgowość

W końcu zadbaj o bezpieczeństwo. Nie ma znaczenia, gdzie będzie zamontowana podłoga. Niezależnie od tego, czy chcesz ją zamontować na wystawie, przyjęciu urodzinowym czy gdziekolwiek indziej, prawdopodobnie nikt się na niej nie pośliźnie. Fortelock z systemem antypoślizgowym, który doskonale nadaje się nawet do obszarów o wyższych wymaganiach, zapobiega potencjalnym upadkom.

Przenośna podłoga – Wiele zastosowań

Sytuacje, w których dobrze byłoby mieć przy sobie podłogę, jest wiele i w niektórych momentach stanowi solidny fundament, który zapewnia większy komfort. Zaletą przenośnej podłogi jest to, że można jej używać nie tylko do celów biznesowych, ale także do osobistych potrzeb. Oprócz typowych zastosowań, takich jak garaż czy podłoga warsztatowa, Fortelock może być również używany jako podłoga do różnych imprez towarzyskich.

Organizując różne uroczystości pod dużymi namiotami, przenośna podłoga może być unikalnym, tymczasowym dodatkiem. Namiot będzie chronił przed deszczem i bezpośrednim słońcem nie tylko Twoich gości, ale również płytki, które są wykonane z PCW. Dzięki temu pobyt w nim będzie o wiele przyjemniejszy dla wszystkich uczestników, np. podczas stania czy rozmów przy stołach koktajlowych. Fortelock może również stanowić ogromne wsparcie przy organizacji imprez w wynajętych pomieszczeniach, budynkach czy salach gimnastycznych. Dzięki systemowi przenośnych systemów podłogowych będziesz w stanie stworzyć niemal każdą przestrzeń i dostosować atmosferę do Twoich wydarzeń.

fitness_vystava_polsko-2-1.jpg IMG_20180517_203004.jpg IMG_20170504_154520.jpg

Próbka podłogi

Chcę próbkę