Potrzebujesz porady w doborze płytek? Zadzwoń +48 517 114 290
PRÓBKA PODŁOGI

NOWOŚĆ – Płytki PCW Fortelock w nowych kolorach ECO Blue i ECO Brown

Zastanawiasz się, jak ożywić swoją przestrzeń i jednocześnie wspierać zrównoważony rozwój? Opracowaliśmy rozwiązanie w postaci płytek Fortelock ECO PCW, które produkujemy z recyklatów. Do tej pory oferowaliśmy płytki w kolorze czarnym ECO Black i szarym ECO Grey, a na początku roku wprowadziliśmy jasnoszare ECO Light Grey. Ponieważ płytki te cieszą się dużą popularnością i często pytaliście o inne kolory, zdecydowaliśmy się rozszerzyć ofertę o dwa najbardziej pożądane warianty, a mianowicie ECO Blue i ECO Brown.

Płytki PCW Fortelock

Płytki idealnie nadają się do garaży, warsztatów, centrów fitness, hal produkcyjnych i magazynów. Są one wykonane z myślą o zrównoważonym rozwoju środowiska, dzięki czemu swoją przestrzeń można odmienić bez obciążania planety. Dzięki nowym, innowacyjnym kolorom można łączyć ze sobą więcej barw i dostosowywać wystrój wnętrza do własnych potrzeb. Nasz konfigurator pomoże Ci zaplanować wykonanie całej podłogi i jednocześnie zobaczysz, ile płytek potrzebujesz.

Co więcej, układanie jest niezwykle łatwe i szybkie. Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem, czy początkującym, możesz bez problemu samodzielnie położyć podłogę. Pomocne będą instrukcje układania:

Niezależnie od tego, czy chcesz zakryć stare płytki, czy po prostu chcesz nadać swojej przestrzeni nowy wygląd, wybierz nasze płytki, które idealnie nadają się do tego celu.

Zalety płytek Fortelock ECO PCW:

  1. Ekologiczne wykonanie – Nasz produkt został zaprojektowany z myślą o ochronie przyrody i poprawie stanu środowiska.
  2. Wysoka trwałość – nasze płytki Fortelock ECO PCW są bardzo wytrzymałe na obciążenia, dzięki czemu wytrzymają nawet w najbardziej wymagających warunkach.
  3. Łatwy montaż – bez względu na posiadane umiejętności, płytki te można z łatwością ułożyć samodzielnie.
  4. Możliwość personalizacji – dzięki naszemu konfiguratorowi możesz zaplanować wykonanie całej podłogi i tym samym stworzyć niepowtarzalny wygląd.
  5. Cena – Niezależnie od wysokiej jakości i trwałości, nasze płytki oferujemy w bardzo przystępnej cenie.

Bardziej szczegółowe informacje techniczne można znaleźć w karcie technicznej.

Nowe kolory są dostępne dla następujących linii produktów:

1080x1920_PL

Próbka podłogi

Chcę próbkę