Potrzebujesz porady w doborze płytek? Zadzwoń +48 517 114 290
PRÓBKA PODŁOGI

Płytki PCW do garażu – najlepiej sprzedający się produkt 2022 roku

Chcielibyśmy podzielić się z Wami dzisiaj informacjami o naszych najlepiej sprzedających się i najpopularniejszych płytkach podłogowych z PCW do garażu w 2022 roku.

Najlepiej sprzedające się płytki podłogowe PCW do garażu w 2022 roku to Fortelock Industry ECO Grey wzór skóra. Płytki ECO są popularne ze względu na swoje właściwości i przystępną cenę.

Płytki z recyklingu PCW są ekologicznym rozwiązaniem, a w procesie produkcji chronimy środowisko. Wykonane z wysokiej jakości materiału pochodzącego z recyklingu spełniają normy bezpieczeństwa i trwałości w podobnym stopniu jak płytki wykonane z nowych surowców.

Materiał PCW pochodzący z recyklingu jest produkowany z odpadów produktów konsumenckich lub odpadów przemysłowych z produkcji PCW. Materiały te w przeciwnym razie trafiają na wysypiska odpadów lub są spalane, co ma negatywny wpływ na środowisko.

Produkcja płytek PCW z materiałów pochodzących z recyklingu zmniejsza również zużycie nowych surowców i zasobów energetycznych potrzebnych do produkcji płytek z nowych surowców, co może mieć pozytywny wpływ na środowisko naturalne.

Płytki PCW do garażu

Płytki PCW Fortelock są odporne na krótkotrwałe działanie olejów i innych płynów powszechnie stosowanych w garażu. Płytki są łatwe w montażu i mają doskonałe właściwości antypoślizgowe, co czyni je idealnym wyborem na podłogę w garażu.

Jeśli i Ty zastanawiasz się nad nową podłogą w garażu i myślisz o płytkach podłogowych z PCW, obejrzyj wideo jak łatwo jest je zainstalować lub skorzystaj z naszego wizualizatora i zobacz sam, jak płytki wyglądałyby w Twoim pomieszczeniu. Jeśli chcesz na własne oczy przekonać się o właściwościach płytek PCW Fortelock, chętnie prześlemy Ci bezpłatną próbkę.

W wyborze podłogi i samej instalacji pomoże Ci również nasz artykuł PODŁOGA W GARAŻU UŁOŻONA SAMODZIELNIE.

Fortelock_TOP_2022

Próbka podłogi

Chcę próbkę