Potrzebujesz porady w doborze płytek? Zadzwoń +48 517 114 290
PRÓBKA PODŁOGI

Nowość Industry Ultra – płytki do dużego obciążenia przemysłowego

Fortelock Industry Ultra

Serwisy, garaże, centra fitness, sklepy, showroomy, wszędzie tam klienci mogą wykorzystać płytki Fortelock Industry. Często jednak poszukują rozwiązania do magazynów i pomieszczeń produkcyjnych z wyższym obciążeniem. Jednocześnie chcą mieć rozwiązanie, które nie wymaga mocowania albo klejenia. I właśnie do nich wychodzimy z nowością w portfolio płytek PCV, z produktem Fortelock Industry Ultra.

Płytki Fortelock Industry Ultra wywodzą się z poszukiwanego typu Industry. Mają taki sam kształt płytek i zamków, ale ważne jest to, że różnią się grubością. W stosunku do klasycznej płytki są grubsze aż o 40 %, co oznacza ich całkowitą grubość do 10 mm. Ta grubość wskazuje na ich przeznaczenie do pomieszczeń, w których operuje się cięższymi wózkami paletowymi i widłowymi.

A co jest największą zaletą? W przypadku operowania wózkami paletowymi mocowanie i klejenie płytek wcale nie jest potrzebne. Płytki wytrzymają obciążenie aż do wartości 2 200 kg, co w wielu przypadkach jest największą nośnością wózka paletowego. W porównaniu z zastosowaniem klasycznych płytek Fortelock Industry jest to aż 4x wytrzymałość na obciążenie. Ponadto przy obciążeniu klasycznymi wózkami widłowymi wytrzymają one obciążenie do 5 500 kg bez klejenia albo mocowania.

Fortelock Industry Ultra mamy do dyspozycji w           8 kolorach, trzech deseniach, a ponadto dostępny jest też wariant  ECO – płytki z materiałów pochodzących z recyklingu

Więcej informacji o płytkach Ultra znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Large modern warehouse with forklifts

Próbka podłogi

Chcę próbkę