Potrzebujesz porady w doborze płytek? Zadzwoń +48 517 114 290
PRÓBKA PODŁOGI

NADRUK NA PŁYTKACH

Chcesz w oryginalny sposób ożywić swoją przestrzeń? Czy jesteś zainteresowany umieszczeniem na podłodze logo firmy lub innego motywu? Oferujemy usługę nadruku na płytkach, która pozwala na realizację kreatywnych pomysłów. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii druku, które zapewniają wysoką jakość i trwałość kolorów, dzięki czemu możliwości są praktycznie nieograniczone. Możesz zaprojektować własny wzór.

Nadruk na płytkach PCW jest idealny do różnych zastosowań:

  • Targi i inne wydarzenia krótkoterminowe
  • Określone strefy w garażach, magazynach i halach produkcyjnych poza głównymi trasami eksploatacji
  • Pomieszczenia domowe, takie jak szatnie, spiżarnie lub gabinety
  • Salony wystawowe i salony projektowe

Trwałość nadruku zależy od częstotliwości korzystania z przestrzeni i sposobu wykończenia powierzchni. W przypadku miejsc o większym natężeniu ruchu konieczne jest zabezpieczenie zadrukowanych płytek lakierem poliuretanowym, co znacznie wydłuży ich żywotność.

Możliwość nadruku CUSTOM

Jeśli wybierzesz opcję nadruku CUSTOM, na płytkach nadrukujemy wybrany przez Ciebie motyw i wzór. Wystarczy przesłać nam grafikę w odpowiedniej rozdzielczości do druku, a my się wszystkim zajmiemy.Na płytkach zazwyczaj drukujemy symbole ostrzegawcze, logo firmy, znaki kierunkowe lub zdjęcia rodzinne.

Płytki nadające się do nadruku CUSTOM:

Jeśli i Ty rozważasz zastosowanie płytek Fortelock i chciałbyś zobaczyć ten materiał na własne oczy, poproś o PRÓBKĘ płytki GRATIS. Tutaj można zobaczyć wybrane referencje, gdy nasz klient zamówił nadruk na płytkach.

Custom 4 Custom 3 Custom 2 Custom 1 custom custom

Próbka podłogi

Chcę próbkę