Potrzebujesz porady w doborze płytek? Zadzwoń +48 517 114 290
PRÓBKA PODŁOGI

KONKURS 

Wygraj głębokie czyszczenie swoich płytek. 

Konkurs trwa do 15 marca 2023 r

Masz problem z czyszczeniem podłogi Fortelock lub nie jesteś pewien, który środek czyszczący jest odpowiedni? Chciałbyś, aby Twoje płytki Fortelock znów wyglądały jak nowe? 

We współpracy z wiodącym niemieckim producentem preparatów do czyszczenia przedstawiamy Ci kompletną ofertę specjalnych środków czyszczących do każdej powierzchni i każdego stopnia zabrudzenia. Niezależnie od tego, czy masz klasyczne płytki bez powłoki, czy też płytki z lakierem ochronnym, nadrukiem czy specjalne płytki ESD lub dekoracyjne płytki Business. Do każdej powierzchni mamy środek do codziennego, regularnego czyszczenia, który po każdym czyszczeniu tworzy delikatną warstwę ochronną, zapobiegającą osadzaniu się brudu. Jednocześnie przygotowaliśmy ekstra silne środki do czyszczenia ogólnego. Wystarczy pozostawić je na płytkach przez 15 minut, następnie wyczyścić szczotką lub urządzeniem myjącym, wytrzeć, zneutralizować czystą wodą i Twoje płytki znów są jak nowe. 

Przekonaj się sam o ich efektach. Przygotowaliśmy dla Ciebie film, na którym widać ekstremalnie zanieczyszczoną powierzchnię serwisu samochodowego, gdzie na płytkach od dłuższego czasu oddziaływał olej, benzyna i inne znaczne zabrudzenia. Nawet tak bardzo zanieczyszczone płytki jak te zostały wyczyszczone dość szybko i podłoga znów wyglądała jak nowa.  

Pełna oferta środków czyszczących znajduje się na naszej stronie internetowej www.fortelock.pl,pldzie po wybraniu posiadanego produktu można znaleźć pełną gamę środków czyszczących i innych odpowiednich akcesoriów.  

Jednocześnie podsuwamy Ci 6 wskazówek dotyczących idealnie czystej podłogi z instrukcją czyszczenia.  

A jakby tego było mało, przygotowaliśmy dla Ciebie konkurs, w którym możesz wygrać specjalne środki czyszczące do głębokiego czyszczenia. Wystarczy, że do 15 marca 2023 roku prześlesz nam zdjęcie swojej podłogi Fortelock na adres info@fortemix.cz i napiszesz, czy jesteś zadowolony ze swoich płytek. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy 10 uczestników, którzy wygrają specjalny środek czyszczący Dr. Schutz Podstawowy środek czyszczący R do ogólnego i głębokiego czyszczenia płytek PCW Fortelock. 

Trzymamy za Was kciuki i życzymy samych sukcesów. 

PL Súťaž Čistenie 23_02 (1)

Próbka podłogi

Chcę próbkę