Potrzebujesz porady w doborze płytek? Zadzwoń +48 517 114 290
DARMOWA PRÓBKA

20. 1. 2022

Nowy produkt Fortelock BUSINESS

W naszej ofercie brakowało Wam designowych produktów przeznaczonych przede wszystkim do pomieszczeń komercyjnych? Jeżeli tak, to informujemy, że specjalnie dla Was przygotowaliśmy nowy rodzaj płytek Business.

Mowa tu o unikalnym połączeniu naszych płytek Fortelock z czołowymi produktami światowych wytwórców mocno obciążonych podłóg winylowych. Ta kombinacja łączy w sobie zalety obu rozwiązań.


Płytki są wyposażone w specjalnie zaprojektowany, opatentowany system zamków ZeroGap, który gwarantuje minimalną przepuszczalność wody i chroni przed przenikaniem zanieczyszczeń. Zamek gwarantuje jednocześnie to, że płytki łatwo i mocno łączą się ze sobą tworząc kompaktową całość, która doskonale wkomponuje się do każdego wnętrza.

FORTELOCK BUSINESS

  • Minimalna przepuszczalność wody dzięki opatentowanemu zamkowi ZeroGap
  • Szybkie układanie bez konieczności przestojów w pracy
  • Szeroki wybór wzorów i spoin
  • W przypadku uszkodzenia można wymienić tylko uszkodzoną część
  • Płytki ECO są produkowane z mieszaniny surowców pochodzących z recyklingu. W ten sposób przyczyniamy się do ochrony przyrody.
  • Gwarancja nawet do 12 lat

Te podłogi doskonale nadają się do pomieszczeń komercyjnych, jak również do lokali gastronomicznych albo handlowych, biur i innych większych i mniejszych zakładów pracy.


Aby uzyskać więcej informacji o produkcie i oferowanych wzorach prosimy odwiedzić nasze strony internetowe Fortelock Business

Darmowa próbka podłogi

Chcę próbkę