Potrzebujesz porady w doborze płytek? Zadzwoń +48 517 114 290
PRÓBKA PODŁOGI

Do luksusowego tuningu zalicza się też luksusowa podłoga

Jeżeli zajmujesz się tuningiem w jakikolwiek sposób – we własnym zakresie albo w warsztacie amatorskim, czy profesjonalnym, to jako sympatyk tuningu musisz mieć dla swojego luksusowego samochodu równie luksusowy garaż. A w nim niezbędne są te elementy, które zapewniają garażowi stylowy wygląd. Podstawą takiego garażu jest piękna podłoga.

Nasze podłogi Fortelock są jakby specjalnie stworzone do tego celu. Płytki PCV można w różny sposób łączyć ze sobą kolorystycznie i tworzyć w ten sposób na podłodze różne wzory zgodnie z własnym gustem. Podłogę możesz stylistycznie zgrać z Twoim autem, a prawdziwą wisienką na torcie jest możliwość nadrukowania na podłodze dowolnej grafiki – obojętne, czy preferujesz konkretną markę, czy na przykład zdjęcie swojego auta.

Podłoga jest bardzo wytrzymała, tłumi ewentualny hałas, łatwo się ją konserwuje, a niebagatelną zaletą jest też możliwość wymiany poszczególnych elementów w razie ich uszkodzenia. Jeżeli sam naprawiasz swoje auto, to z pewnością docenisz możliwość własnoręcznej realizacji podłogi Fortelock. Układa się ją bardzo łatwo i ze swojego dzieła będziesz tak samo dumny, jak ze swojego „motorowego pieszczocha“.

Spójrz na naszą ofertę płytek Fortelock Industry, które najlepiej nadają się do tuningu garażu!

tuning_1080x1080_FB_PL_bez

Próbka podłogi

Chcę próbkę