Potrzebujesz porady w doborze płytek? Zadzwoń +48 517 114 290
PRÓBKA PODŁOGI

Czy potrzebujesz nowej podłogi do tymczasowego pomieszczenia, w którym prowadzisz swoją działalność?

Kto nie chciałby, aby przestrzeń wokół niego była przyjemna i wyjątkowa? W wynajętych budynkach nie jest to jednak takie łatwe. Możesz zabrać ze sobą meble czy inne wyposażenie. Inwestowanie w nowe podłogi lub ściany, gdy masz świadomość, że w pewnym momencie opuścisz lokal, nie jest opłacalne. W tym przypadku  płytki PCV Fortelock mogą zmienić wszystko.

Przenośne podłogi można układać i demontować do woli

Szybki, funkcjonalny i atrakcyjny wizualnie – Fortelock, przenośny system podłogowy, który ułatwia tworzenie nowej podłogi czy przykrycie starej. Jesteś ciekawy, dlaczego jest tak popularny w lokalach użytkowych, salonach wystawowych, targach czy magazynach? Odpowiedź jest prosta: zainstaluj, użyj, zdemontuj i przenieś w dowolne miejsce. Jeśli to konieczne, przenośna podłoga będzie docelowa. Kiedykolwiek potrzebujesz przenieść swoją firmę, możesz łatwo zdemontować podłogę, spakować i ponownie zainstalować w innym miejscu. Oprócz tych funkcji nie są potrzebne żadne specjalne dodatkowe umiejętności.

Możesz wybrać nie tylko jednokolorowe płytki, które najlepiej pasują do przestrzeni technicznych, ale także serię Decor z imitacją drewna czy kamienia. Montując Fortelock sprawisz, że każdy sklep, salon wystawowy lub pokój dzienny będą bardziej przytulny.

Idealna podłoga do tymczasowego miejsca pracy

Ulepszanie pomieszczeń wynajętego miejsca, który trzeba przywrócić do pierwotnego stanu, często bywa trudne. Ponieważ płytki są wykonane w różnych kolorach, możesz eksperymentować i tworzyć ciekawe wzory, które najlepiej Ci odpowiadają. Lub po prostu połóż całą podłogę w swoim ulubionym kolorze. W przypadku zmiany projektu Twojej firmy czy marki można łatwo zmienić podłogę. Kiedy czas dzierżawy dobiegnie końca, po prostu zdemontujesz podłogę i spakujesz.

Płytki z systemem zamkowym intelock chroniące pierwotną powierzchnię

Czy masz nową betonową posadzkę i czy chcesz ją dobrze utrzymać tak długo, jak to możliwe? Powinieneś ją chronić. I to całkiem proste. W przypadku Fortelock nie ma potrzeby wynajmowania firmy montującej podłogi, możesz samodzielnie ułożyć nową podłogę. Firmy mogą z  korzystać ze zdolności własnych pracowników, co przełoży się na ostateczny rachunek za nową podłogę. Dzięki systemowi zamkowemu intelock płytki mogą być łatwo wykorzystane do pokrycia istniejącej podłogi, która nie będzie wtedy narażona na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli w jakiś sposób uszkodzisz płytki, możesz je szybko i łatwo wymienić.  Nie musisz demontować całej podłogi ani przerywać pracy.

I wygląda – świetnie  nawet po latach!

Fortelock zaskoczy Cię żywymi kolorami, które nie wypłowieją  z czasem, a także jakością materiału. Listowy system zamkowy pasuje idealnie do siebie. Częsty montaż i demontaż nie ma większego negatywnego wpływu na wytrzymałość zamków i jakości płytek! Fortelock nadaje się do pomieszczeń, w których podłoga jest często poddana różnorakiej eksploatacji.

Możliwość zastosowania to: salony samochodowe lub parkingi, w których płytki  muszą wytrzymywać nie tylko duże obciążenia, ale także rolki kół czy wycieki płynów. Właśnie dlatego Fortelock polubił także niemieckie BMW! W zakładach produkcyjnych Fortelock znalazł zastosowanie np. pomieszczenia z klimatyzacją DencoHappel. Dzięki silnemu systemu zamkowemu i łatwej konserwacji, właściciele obiektów sportowych wybierają te podłogę. Czy zatem możesz sobie wyobrazić, że Fortelock jest również integralną częścią Twojego biznesu?

IMG_5040.jpg IMG_5028-1-1.jpg IMG_9800.jpg

Próbka podłogi

Chcę próbkę