Wypożycz 5m2 płytek PVC Fortelock

Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń: +48 725 272 233

Nie jesteś pewny czy podłoga Fortelock nadaje się do Twojego pomieszczenia? Po prostu wypożycz ją i wypróbuj.

  • Wybierz rodzaj podłogi
  • Skontaktuj się z naszym handlowcem
  • Płytki zostaną wysłane
  • Wytestuj nową podłogę w Twoim pomieszczeniu
  • Przekonaj się!

Jak to działa? To proste.

Wybierz podłogę zgodnie z Twoimi potrzebami

Po pierwsze  wybierz rodzaj podłogi,  którą chcesz wytestować i skontaktuj się z naszym handlowcem. Możesz wytestować płytki, stalbilność połączeń zamkowych czy siłę blokowania poślizgu prostych wózków widłowych i wypożyczyć od 20 do 25 sztuk płytek. To zależy od rodzaju płytek.

Wypożyczenie płytek Fortelock jest darmowe. Jeśli nie odbierzesz płytek w siedzibie naszej firmy w Paskowie, wyślemy płytki kurierem. Zapłacisz tylko za transport.

Zamontuj i przetestuj

Wypożyczenie płytek trwa maksymalnie 1 miesiąc. Możesz  przetestować parametry techniczne oraz właściwości płytek, ocenić walory estetyczne podłogi oraz wyrazić opinię. W przypadku zadowolenia możesz kupić podłogę.

W tym okresie będziesz w bezpośrednim kontakcie z naszym handlowcem, abyś mógł zwrócić się do niego w każdej chwili, jeśli potrzebujesz złożyć zamówienie, wyjaśnić czy zwrócić płytki.

Czy już wypróbowałeś?

Świetnie, jeśli zdecydujesz się zamówić płytki, skontaktuj się z naszym handlowcem. Cena płytek to cena ostateczna zamówionej podłogi.

Gdy okaże się, że nie potrzebujesz więcej płytek, ale chcesz je wypróbować w innym  pomieszczeniu i chcesz je zatrzymać, nie ma problemu. Prześlemy Ci szczegóły płatności za wypożyczoną podłogę.

Gdy zwracasz nam płytki.

Jeśli podłoga Fortelock Cię nie przekonała, odeślij  ją nam. Nie musisz się martwić o magazynowanie. Pozwoli to zaoszczędzić koszty magazynowania czy przestrzeń. Podłogę  możemy poddać recyklingowi i w ten sposób chronić środowisko. Nie musisz płacić za podłogę, płacisz tylko za jej zwrot do naszej firmy. Zwracne płytki powinny być oczyszczone z największych zanieczyszczeń czy osadów.

Jeśli płytki zostaną zwrócone, prosimy o  solidne  zapakowanie w folię, tak aby  zapobiec ewentualnemu zagubieniu płytek w trakcie transportu. Jeśli otrzymamy liczbę zwróconych płytek niższą niż liczba pożyczonych, zostanie wystawiona faktura na brakujące sztuki.

Wyjątkiem są podklejone płytki. Jeśli płytki testowe zostaną przyklejone do podłoża, istnieje ryzyko, że będą trwale zamontowane i nie będzie można dokonać zwrotu.

fortelock

Skontaktuj się również z handlowcem, aby zwrócić płytki. Jesteśmy również w stanie zorganizować odbiór płytek w Twojej siedzibie lub je po prostu odeślij na:

Adres zwrotny

Fortemix, s.r.o.
Kirilovova 812, 739 21 Paskov
Republika Czeska

Ograniczenia

Ta oferta jest  skierowna przede wszytskim do klientów, których powierzchnia remontowanej podłogi wynosi ponad 200m2. Niestety, nie wypożyczamy płytek na mniejsze pomieszczenia.

Każdy klient może jednorazowo wypożyczyć płytki tylko dla jednego projektu. Dlatego prosimy wcześniej skontaktować się z naszym handlowcem w sprawie wybranej podłogi w Państwa okolicy.

W przypadku wynajmu płytek Fortelock nie można dochodzić roszczenia.