Pomieszczenia szkolne, Liberec

Betonowa posadzka się znów zniszczyła i należało wykonać jej remont. W warsztatach w szkole średniej w Libercu chodziło o powtarzający się problem. Tym razem nie wykonano już nowej betonowej posadzki, ale znalezione zostało inne rozwiązanie. Płytki Fortelock Light przyniosły ponowne ożywienie posadzki w krótkim czasie i we własnym zakresie. Ponad 500 m2 zostało położonych na starą podłogę. System zamków zapewnia trwałość i spójność poszczególnych płytek. Posadzka już od kilku lat wytrzymuje działanie wysokiej liczby studentów.

Opinia klienta:

Podłoga w naszych warsztatach szkolnych byłaciągle popękana , powłoka epoksydowa się odłupywała. Fortelock rozwiązał ten problem bez dodatkowych kosztów na kolejne naprawy bez jasnego rezultatu.
Potrzebowaliśmy nowej posadzki w warsztatach dla uczniów zawodów ciesielstwa, stolarstwa, hydrauliki,  blacharstwa
i elektromechaniki, gdzie obciążenie jest na średnim poziomie. W stosunku do wykładziny Fortelock, oprócz rozwiązania kilku podanych problemów, odpowiadała nam
szybka i także łatwa instalacja w własnym zakresie oraz rozsądna cena. Już minęły cztery lata, a my nie mamy z tym żadnego problemu.

Kierownik ds. Zarządzania Techniczno-gospodarczego

Szczegóły realizacji
Realizacja dlaSzkoła średnia
LokalizacjaLiberec
Powierzchnia490 m2
Zastosowany produktFortelock Light 2050 Grey
Rok realizacji2012

Niestety, brak komentarzy. Poniżej możesz napisać własny komentarz.

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Czy jesteście Państwo zainteresowani? Napisz do nas…