Pomieszczenia szkolne, Liberec

Betonowa posadzka się znów zniszczyła i należało wykonać jej remont. W warsztatach w szkole średniej w Libercu chodziło o powtarzający się problem. Tym razem nie wykonano już nowej betonowej posadzki, ale znalezione zostało inne rozwiązanie. Płytki Fortelock Light przyniosły ponowne ożywienie posadzki w krótkim czasie i we własnym zakresie. Ponad 500 m2 zostało położonych na starą podłogę. System zamków zapewnia trwałość i spójność poszczególnych płytek. Posadzka już od kilku lat wytrzymuje działanie wysokiej liczby studentów.

Opinia klienta:

Podłoga w naszych warsztatach szkolnych byłaciągle popękana , powłoka epoksydowa się odłupywała. Fortelock rozwiązał ten problem bez dodatkowych kosztów na kolejne naprawy bez jasnego rezultatu.
Potrzebowaliśmy nowej posadzki w warsztatach dla uczniów zawodów ciesielstwa, stolarstwa, hydrauliki,  blacharstwa
i elektromechaniki, gdzie obciążenie jest na średnim poziomie. W stosunku do wykładziny Fortelock, oprócz rozwiązania kilku podanych problemów, odpowiadała nam
szybka i także łatwa instalacja w własnym zakresie oraz rozsądna cena. Już minęły cztery lata, a my nie mamy z tym żadnego problemu.

Kierownik ds. Zarządzania Techniczno-gospodarczego

Szczegóły realizacji
Realizacja dla Szkoła średnia
Lokalizacja Liberec
Powierzchnia 490 m2
Zastosowany produkt Fortelock Light 2050 Grey
Rok realizacji 2012

Czy jesteście Państwo zainteresowani? Napisz do nas…