Kwiaciarnia

Płytki PCV Fortelock znajdują swoje zastosowanie również w tak eleganckich zakładach, jakimi są pomieszczenia kwiaciarni. Wykładzina w doskonały sposób podkreśli całkowite wrażenie, również spełnia wymogi w zakresie funkcjonalności. Kwiaty potrzebują wilgotnego pomieszczenia, co może prowadzić do powstawania pleśni na podłodze i ścianach. Powstawaniu pleśni zapobiega zastosowany system odprowadzenia wody za pomocą specjalnych kanałów, który zapewnia wentylację posadzki od dołu. Płytki Fortelock ze względu na swoją łatwą i szybką instalację umożliwiają wykonanie rekonstrukcji w krótkim czasie i nie ograniczają więc zakres godzin otwarcia sklepu.

Opinia klienta:

Potrzebowaliśmy szybkiego rozwiązania nadającego się dla bardzo zniszczonej posadzki betonowej. Wymagali)my, by wykładzina wytrzymała duże natężenie ruchuwózków z wysokim obciążeniem.
W dodatku możemy sobie pozwolić na zamknięcie na 2 dni w roku, potrzebowaliśmy więc, by posadzka została zrealizowana w jak
najkrótszym czasie. Ze względu na to, że Fortelock mogliśmy wypróbować w najwięcejnatężonym ruchem, wybraliśmy jednoznacznie Fortelock.
Obecnie, oprócz jakości płytek w wysokim obciążeniu i możliwości instalacji bez przerywania pracy, dostrzegamy kolejne zalety. Posadzka
nie jest śliska, i gdyby nawet uszkodziła się pojedyncza płytka, to można ją natychmiast wymienić.
Pierwsza kalkulacja mówiła, że będzie to kosztowało sporo pieniędzy, gdy ale wliczyłem koszty ewentualnego zamknięcia sklepu i gdy dostrzegamy również kolejne zalety, jesteśmy w maksymalnym stopniu zadowoleni i rozpatrujemy instalację posadzki Fortelock także w drugiej części sklepu.

Pan Barcai, Kierownik ds. Eksploatacji

Szczegóły realizacji
Lokalizacja Bratysława
Powierzchnia 500 m2
Zastosowany produkt Fortelock Industry 2020 Graphite
Rok realizacji 2014

Czy jesteście Państwo zainteresowani? Napisz do nas…