Garaż, Austria

Proste rozwiązanie okazuje się często najlepsze. Taka reguła obowiązywała również podczas remontu starej posadzki w garażu. Po rozważaniach zostały wybrane płytki zamkowe PCV Fortelock Light, które ze względu na swoją strukturę zapewniają przeciwpoślizgową powierzchnię, łatwą konserwację i łatwe układanie. Posadzka ma wysoką odporność przeciw ewentualnym wyciekom płynów eksploatacyjnych. System mocnych zamków wytrzymuje także nieustanne przejazdy kół po posadzce.

 

Opinia klienta:

„W garażu potrzebowałem wymienić starą posadzkę na nową. Miałem dwie możliwości. Mogłem zdemontować starą podłogę i wykonać nową. W takim razie byłoby wszędzie sporo kurzu i ja nie miałem zamiaru rozpoczynać „brudną robotę” i w dodatku, byłoby to dla mnie dosyć czasochłonne i ja nie mam zbyt dużo czasu. Mogłem również zainstalować jakąś nową, wytrzymałą wykładzinę na starą powierzchnię.
Szukałem więc
posadzki łatwej w instalacji, potrzebowałem również, by gdy w garażu wycieknie mi olej, co staje się dosyć często, by można było to łatwo usunąć. Potrzebowałem także podłogi, która by się nie ślizgała.
Znalazłem Państwa Fortelock, który ułożyłem w kilka godzin. Ojciec, który ma w garażu podobny problem, po zobaczeniu rezultatu już także myśli o tym rozwiązaniu…”

Philipp Masin, właściciel garażu

Szczegóły realizacji
Lokalizacja Austria
Powierzchnia 25 m2
Zastosowany produkt Fortelock Light 2050 Gray
Rok realizacji 2016

Czy jesteście Państwo zainteresowani? Napisz do nas…