Garaż, Austria

Proste rozwiązanie okazuje się często najlepsze. Taka reguła obowiązywała również podczas remontu starej posadzki w garażu. Po rozważaniach zostały wybrane płytki zamkowe PCV Fortelock Light, które ze względu na swoją strukturę zapewniają przeciwpoślizgową powierzchnię, łatwą konserwację i łatwe układanie. Posadzka ma wysoką odporność przeciw ewentualnym wyciekom płynów eksploatacyjnych. System mocnych zamków wytrzymuje także nieustanne przejazdy kół po posadzce.

 

Opinia klienta:

„W garażu potrzebowałem wymienić starą posadzkę na nową. Miałem dwie możliwości. Mogłem zdemontować starą podłogę i wykonać nową. W takim razie byłoby wszędzie sporo kurzu i ja nie miałem zamiaru rozpoczynać „brudną robotę” i w dodatku, byłoby to dla mnie dosyć czasochłonne i ja nie mam zbyt dużo czasu. Mogłem również zainstalować jakąś nową, wytrzymałą wykładzinę na starą powierzchnię.
Szukałem więc
posadzki łatwej w instalacji, potrzebowałem również, by gdy w garażu wycieknie mi olej, co staje się dosyć często, by można było to łatwo usunąć. Potrzebowałem także podłogi, która by się nie ślizgała.
Znalazłem Państwa Fortelock, który ułożyłem w kilka godzin. Ojciec, który ma w garażu podobny problem, po zobaczeniu rezultatu już także myśli o tym rozwiązaniu…”

Philipp Masin, właściciel garażu

Szczegóły realizacji
LokalizacjaAustria
Powierzchnia25 m2
Zastosowany produktFortelock Light 2050 Gray
Rok realizacji2016

Niestety, brak komentarzy. Poniżej możesz napisać własny komentarz.

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Czy jesteście Państwo zainteresowani? Napisz do nas…