Czeski producent artykułów spożywczych

Remont starej, bardzo zniszczonej posadzki został wykonany z łatwością, podczas pracy również w wypadku producenta makaronu. Właśnie dzięki płytkom PCV Fortelock Industry. Przemysł spożywczy jest pod ścisłym nadzorem w zakresie przestrzegania norm zdrowotnych i higienicznych. Ze względu na fakt, że konserwacja płyt PCV jest bardzo łatwa i nie wymaga żadnego specjalnego wyposażania lub środków, wymogi dotyczące utrzymania czystości są łatwe do spełnienia. Ewentualne problemy z przenikaniem wody gruntowej i powstawaniem pleśni są ograniczone do minimum za pomocą systemu specjalnych kanałów, które odprowadzają nadmierną wilgoć na zewnątrz i wspomagają wysychanie posadzki od dołu.

Opinia klienta:

Fortelock niedawno zaleciłem, a następnie wykorzystałem w pomieszczeniach używanych do produkcji makaronu. Zakład pracuje 24 godziny na dobę. Instalacja Fortelocku, która przebiega szybko i łatwo jak puzzle, nie wymaga przerywania pracy. To była w tym przypadku największa zaleta.
Fortelock z
alecam zamiast epoksydu również w przypadkach, gdy może w danym miejscu występować wilgoć. Płytki można kiedykolwiek zdemontować, a następnie po rozwiązaniu danego problemu ułożyć je z powrotem.

Jiří Zeman, Lité podlahy Zeman

Szczegóły realizacji
Realizacja dla Czeski producent makaronu
Lokalizacja Republika Czeska
Powierzchnia 550 m2
Zastosowany produkt Fortelock Industry 2020 Eco Black
Rok realizacji 2015

Czy jesteście Państwo zainteresowani? Napisz do nas…