Skład ogrodniczy, Słowacja

Decyzję o położeniu płytek PCV Fortelock w związku z przebudową pierwotnej podłogi podjęto także w składzie ogrodniczym CUREL w Bratysławie na Słowacji.  Obecnie po czterech latach montażu, możemy stwierdzić, iż mamy kolejnego stałego klienta. A dlaczego? Dowiedz się więcej.

Zakup nowej podłogi i wybór jednej z nich

Stan pierwotnej powierzchni posadzki betonowej z powłoką był w kiepskim stanie. Zaczęły się pojawiać pęknięcia na powierzchni, a ich naprawa wydawała się skomplikowana.

W trakcie wyboru nowej podłogi dwie kluczowe cechy były ważne dla naszego klienta – szybka instalacja i wygląd. Podłoga musiała być łatwa do zainstalowania i estetyczna. Klient chciał uniknąć sytuacji, w której z powodu renowacji podłogi nastąpiłaby długotrwała przerwa w pracy. Początkowo rozważał nowy, wylewny system podłogowy, ale doświadczył już pęknięć i chciał uniknąć podobnej sytuacji z nową podłogą.

„Powierzchnia podłogi jest narażona na wiele obciążeń, wiele codziennych czynności odbywa się na podłodze, a my potrzebujemy podłogi, która wytrzyma wiele.”

Na początku nasz klient nie zwracał uwagi na markę, ważny był dla niego stosunek jakości do ceny. Fortelock spełnił te wymagania, klient znalazł nasz system podłogowy w Google oraz spodobała mu się to, iż są to płytki obiektowe wraz z właściwościami antypoślizgowymi, gdzie jest to cecha kluczowa w przypadku pracy z roślinami i wodą, co wiąże się często z zalewaniem posadzki.

Dlaczego Fortelock?

Ostatecznego wyboru dokonano również dzięki możliwości przetestowania podłogi: „Doceniłem to, iż mieliśmy okazję wypróbować Fortelock, tuż przed zakupem otrzymaliśmy darmową próbkę 5 m2 podłogi,, aby wytestować, jak wytrzymała jest podłoga. Położyliśmy Fortelocka w drzwiach, gdzie obciążenie jest najwyższe. W trakcie testowania przewinęły się towary z kilkudziesięciu ciężarówek, podłoga się sprawdziła i zdała egzamin, co zadecydowało o wyborze.”

Instalacja płytek Fortelock PVC

Układanie i montaż podłogi nie było trudne dla klienta. Możliwość samodzielnego montażu  była pozytywnym aspektem dla naszego klienta, ale ze względu na obciążenie pracą swoich pracowników, zdecydował się skontaktować z firmą posadzkarską. Położono  550 m2 w weekend z udziałem 4 osób.

Zadowolenie z Fortelocka

Ludzie w składzie ogrodowym CUREL docenili szybkość układania płytek oraz  możliwość   natychmiastowego użytkowania. Co więcej, dodają, iż podłoga jest „łatwa w naprawie”: „Fortelock zapewnia szybką naprawę.  Jeśli jeden element zostanie uszkodzony, jest wymieniony i natychmiast gotowy do użycia. Nie możemy  pozwolić sobie na przestoje  w pracy na okres 3 czy 4 dni.  Jest to dla nas nie do przyjęcia”.

Stały klient

Zadowolenie z podłogi potwierdzają nie tylko słowa klienta, ale przede wszystkim poszerzenie obszaru, gdzie położono Fortelocka. Po czterech latach używania pierwszych 550 m2,  klient zdecydował się na kolejne 500 m2. Więcej informacji jak doszło do montażu podłogi można obejrzeć w wideo na naszym Facebooku wraz z naszymi najnowszymi wiadomościami.

Szczegóły realizacji
Realizacja dla Skład ogrodniczy
Lokalizacja Bratysława, Słowacja
Powierzchnia 550 + 500 m2
Zastosowany produkt Fortelock Industry Graphite
Rok realizacji 2015 + 2018