Producent rowerów elektrycznych, Czechy

Nasz kolejny klient rozpoczynał produkcję rowerów elektrycznych i w danej chwili potrzebował przeprowadzić remont starej podłogi w zakładzie produkcyjnym. Jakie alternatywy rozpatrywał i co zadecydowało o wyborze płytek Fortelock?

Potrzeba nowej podłogi i jej wybór

Ważnym kryterium klienta, które determinowało wybór nowej wykładziny, była odpowiednia miękkość nawierzchni. Klient wymagał, by w razie upadków części lub całych rowerów na podłogę nie doszło do ich uszkodzenia. Klasyczna podłoga betonowa nie wchodziła więc w rachubę.

Do kolejnych wymogów dotyczących nowej podłogi, które klient określił, należały: łatwe utrzymanie, czyszczenie i możliwość docieplenia podłogi. Utrzymanie starej podłogi było bardzo uciążliwe, a nawierzchnia podłogi była bardzo zimna. W ten sposób klient chciał także zwiększyć komfort dla pracowników.

Zgodnie z własnymi słowami szukał zatem „jakichś gumowych płytek“, które można by ułożyć na starym podłożu i które jednocześnie będą spełniać powyższe wymagania. Podczas wybierania klient rozpatrywał oferty trzech producentów.

Pozostałe wymagania dotyczące podłogi

Oprócz materiału, który był głównym kryterium wyboru, dla klienta ważna była także cena, szybkość wykonania, możliwość samodzielnej instalacji i możliwość demontażu płytek.

Zalety płytek Fortelock

Klient zdobył informacje o płytkach Fortelock na naszej stronie internetowej. Ostatecznie zadecydowała cena, łatwość i szybkość instalacji oraz możliwość demontażu w przypadku przeprowadzki: „Dla nas to chyba była jedyna możliwość. Jeśli chcielibyśmy dać tam znów betonową podłogę, to musielibyśmy ją podnieść o kilka centymetrów. Takie rozwiązanie nie wchodziło jednak w rachubę.

Instalacja i ułożenie płytek Fortelock

Możliwość samodzielnej instalacji podłogi była dla klienta dużą zaletą. Instalacja wykładziny, którą wykonało 5 pracowników, zajęła tylko kilka godzin i przebiegła bez jakichkolwiek problemów: „Możliwość samodzielnej instalacji podłogi była dla nas bardzo ważna. Wykorzystaliśmy pracowników, którzy w danej chwili nie byli zupełnie zajęci, a jednocześnie miało to wpływ na całkowitą cenę remontu.

Zadowolenie z Fortelockiem

Na płytkach Fortelock klient docenia w szczególności łatwe utrzymanie, izolacyjność cieplną w odróżnieniu od klasycznych płytek ceramicznych. Fortelock jest jego zdaniem bezpieczniejszy, ma lepszą nawierzchnię, a w dotyku jest o wiele milszy niż stare płytki: „Jeśli rower elektryczny spadnie na ziemię, to nie powstaną nawet żadne zadrapania lub uszkodzenia.

Szczegóły realizacji
Realizacja dla Właściciel firmy produkującej rowery elektryczne
Lokalizacja Czechy
Powierzchnia 110m2
Zastosowany produkt Fortelock ECO Black
Rok realizacji 2017