Magazyn, Słowacja

Instalacja posadzki z wykonanej płytek PCV Fortelock, która odbyła się w 2017 roku, zaoszczędziła kolejnemu właścicielowi magazynu kłopotów ze zniszczoną podłogą. Jakie były jego wymagania, czego od posadzki oczekiwał i jak ją ocenia z perspektywy czasu?

Potrzeba instalacji nowej posadzki i jej wybór

Potrzeba instalacji nowej posadzki zaistniała, kiedy stara betonowa podłoga zaczęła się łuszczyć. Ze względu na potrzebny czas na realizację beton nie był już dla naszego klienta dobrym rozwiązaniem. Klient uważał, że najszybszym rozwiązaniem będzie instalacja płytek Fortelock. Doceniał również możliwość jej późniejszego demontażu i ewentualnego przeniesienia.

Przyczyny wyboru płytek Fortelock

O wyborze płytek Fortelock zadecydowały ich właściwości. Zgodnie ze słowami klienta decydującą rolę miała łatwa konserwacja, szybki montaż i walory estetyczne płytek. Z parametrami płytek zaznajomił klienta nasz przedstawiciel, który mu wszystko wyjaśnił i przekazał informacje dotyczące warunków dostawy oraz pozostałe szczegóły. Z perspektywy czasu klient docenił również fakt, iż posadzka jest milsza w dotyku w trakcie stania lub chodzenia.

Instalacja płytek Fortelock

Klienta, jak podaliśmy wcześniej, bardzo zainteresowała możliwość samodzielnej instalacji podłogi. Również docenił fakt, że instalacja nie wymagała wyprowadzenia magazynu, które by miało miejsce w przypadku jej wykonania z betonu. Instalacja płytek zajęła około jednego dnia i uczestniczyły w nim dwie osoby. Instalacja płytek nie wymagała klejenia, wystarczyło przyciąć tylko kilka narożników. Właściciel magazynu bardzo się ucieszył, że może po posadzce natychmiast chodzi i magazyn nie było potrzeba zamykać.

Ocena płytek Fortelock

W stosunku do płytek PCV Fortelock klient docenia szybką instalację i dodaje, że chodzi o rozwiązanie, które nie wymaga w rzeczywistości żadnej żadnej konserwacji, i które jest odporne także na obciążenie wózkami widłowymi: „Fortelock na pewno jest godny polecenia. Nadaje się zarówno do garażu lub serwisu samochodowego, jak również do większych hal o powierzchni 1000 m2.

Szczegóły realizacji
Realizacja dlaWłaściciel magazynu
LokalizacjaSłowacja
Powierzchnia450m2
Zastosowany produktFortelock Industry ECO Grey
Rok realizacji2017