O firmie

Od kilku lat spółka Fortemix, s.r.o. produkuje płyty Fortelock z PCV oraz inne materiały podłogowe. Nasza spółka to czysto czeska firma specjalizująca się na produkcję systemów podłogowych, dla aplikacji przemysłowych, jak również dla przestrzeni handlowych i domów.

Dzięki innowacyjnemu podejściu, jakościowemu wykonaniu oraz bardzo nowoczesnej technologii produkcji, wykładziny podłogowe zostały już zainstalowane na ponad 10 000 000 m2 na całym świecie.
Państwo możecie zakupić płyty Fortelock już w większości krajów Europy środkowej, wschodniej i zachodniej.

Naszym celem jest Państwa satysfakcja. Dlatego podczas realizacji Państwa wymagań nie tracimy czasu. Nasze wsparcie techniczne będzie do Państwa dyspozycji zawsze, kiedy będziecie je potrzebowali. Dostosujemy się do Państwa specjalistycznego rozwiązania i przede wszystkim dostarczymy jakościowe produkty, na których można polegać i jakich wymagacie.

Nacisk kładziemy na ciągłe inwestycje do badań, by posadzki odpowiadały najnowszemu postępowi i odkryciom. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować idealny komfort, wyjątkową wytrzymałość materiału, łatwe układanie i niezawodność posadzki.

Ważnym aspektem działania firmy jest również respektowanie środowiska naturalnego. Dlatego płyty mają w całości możliwość recyklingu, w produkcji powstaje minimum odpadów i emisji. Chronimy nasze środowisko także dla następnych pokoleń.

Film