Posadzki komercyjne

Posadzki komercyjne

pomieszczeniach komercyjnych podłogę powinna cechować wytrzymałość oraz łatwość w konserwacji. W razie potrzeby jej renowacji, przeważnie najważniejszą rolę odgrywa ograniczony czas i budżet, dlatego warto zainwestować w podłogę, której naprawa jest szybka, łatwa i ekonomiczna.

Nowoczesne pomieszczenia biurowe projektowane są w formie systemu otwartego biura, którego głównymi aspektami są ich zmienność i możliwość łatwego i szybkiego przebudowania. Płytki zamkowe z PCW z łatwością dostosują się do tych wymagań, obniżając koszty reorganizacji i zapewniając większe możliwości do projektowania wnętrza. W celu stworzenia przyjaznego miejsca dla pracowników wymagana jest harmonia komfortu, praktyczności i estetyki. Te właśnie cechy łączą ze sobą płytki Fortelock.

Dla pomieszczeń, takich jak korytarze, wyjścia ewakuacyjne, czy też zaplecze dla pracowników, zalecamy produkty Fortelock Light na średnie obciążeni, oraz Fortelock Industry na duże obciążenie.

W pomieszczeniach, w których kluczowa oprócz użyteczności jest estetyka polecamy zapoznac się z wzorami Fortelock Decor oraz Fortelock Invisible

Ze względu na dobrze przemyślane rozwiązanie poszczególnych elementów PCW płyt Fortelock Industry i Fortelock Light ,możliwa jest łatwa wymiana zniszczonych miejsc bez zamykania pralni, a także zapobieganie powstawaniu pleśni na podłodze.

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu i wytrzymałości posadzki na długi czas, dla wysokiego obciążenia zalecamy produkty z serii Fortelock Industry , a do przestrzeni komercyjnej średniego obciążenia produkty Fortelock Light .

Czy Państwo wiecie, że?

Rozwiązanie kolorystyczne wnętrza biura ma wpływ na osoby w nim przebywające. Kolory mogą wywierać pozytywne lub negatywne wrażenie na klientach. Kolor niebieski i zielony tworzą spokojną atmosferę, czerwień może przyczyniać się do pojawienia się agresji i konfliktów. Odcienie pomarańczowe i brzoskwiniowe pobudzają towarzyską i atmosferę i chęć do rozmowy. Należy uważać na kolor żółty, który na większych powierzchniach może u niektórych ludzi wywoływać niepokój i stres.

Zalety płytek zamkowych z PCW

  • Renowacja wymaga tylko minimalnej przerwy w pracy – naprawa podłogi trwa tylko kilka godzin.
  • Poszczególne elementy można łączyć i dopasować kolorystyką do otoczenia, wedle własnej wizji i preferencji.
  • Szybkie i łatwe układanie.
  • Łatwa wymiana zniszczonych lub zabrudzonych płytek.
  • Odporność na krzesła na kółkach.
  • System kanałów odprowadzających zapobiega powstawaniu pleśni na podłodze.
  • Minimalny zakres przygotowania podłoża = oszczędności czasu: do 55 % szybciej, niż w wypadku podklejania.
  • Zazwyczaj nie jest wymagany żaden klej = niższe koszty i oszczędności czasu instalacji.
  • Bardzo wytrzymały system zamków.
  • Ograniczenie hałasu i drgań.

Czy jesteście Państwo zainteresowani? Napisz do nas…